duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Tıbbi konuların kalbine ulaşma

  • Listed: Mart 21, 2017 5:01 am

Description

A Herhangi bir yenisi resmi olarak ilan edilene kadar geçerli yönergeleri izlemek en iyisidir. Bunlar kadınların günde en fazla üç ünite içmesi ve erkeklerin en fazla dört ünite içmesi gerektiğidir.
Herkesin haftada en az iki alkolsüz gün olması gerekir. Şiddet içmekten de kaçınılmalıdır ve resmi sınıflandırması düşünülenden çok daha düşük bir oturumda altı ünitedir. Hemen bir şişe şarap içiyor.
Büyük bir bardak şarap bir şişenin üçte birini içeriyor, bu yüzden bir kadın bu parayı bir bardakta verebilir.
Köşedeki Noel’le birlikte, İngiltere’de sadece 10 milyon insanın önerilen kurallardan daha fazla içtiği tahmin edildiği üzere, insanların ne kadar içtiklerinin farkında olması önemlidir.
Q Benim kızım obezleşti. Kocam ya da onunla bu konuda konuşmaya çalıştıkça üzülür. O küçük çocuklu 37 yaşındaki tek bir annesin ve kilosunun gerçek sağlık sorunlarına neden olacağından endişe ederim. Tam zamanlı olarak çalışıyor ve bir sürü arkadaşınız var, ancak onun altında mutsuz olduğundan korkuyorum. Önerin var mı?

    Kilo problemi yaşayan herkese gıda ile anormal bir ilişki vardır ve açlık hissetmek için yemek yerine bir rahatlık olarak kullanıyorlar. Şekli hakkında konuşurken kızının üzgüsü olursa, bu konuda mutsuz olduğunu düşündürür. Muhtemelen bunun bir sorun ve onun uzun vadeli sağlık için bir tehdit olduğunun farkına varması ve ayrıca başka bir eş bulma şansını azaltabileceğinin farkındadır.
Bazen dışa vurularak çok sayıda arkadaşıyla dolu bir hayat geçiren kişilerin benlik saygısı düşük olur ve maalesef daha ağırlaşırlar ki hem öz değerlerini hem de bellerini çözmenin problemi artar hale gelir.
Siz ya da kocanız ona bu konuda en iyi kişi değildir, ancak kendi kuşaktan birisiyle konuşmaya açık olabilir. Arkadaşlarından herhangi birini tanıyor musun? Eğer öyleyse onlarla konuşmayı düşündün mü?

    Sonunda 37 yaşındayken kendi hayatından sorumlu olduğunu ve ihtiyacı olan her yardıma ihtiyacı olup olmadığını anlamak zorundasınız. Onun için yapamazsın.
L Dr Rosemary için bir sağlık sorunuz varsa lütfen The Northern

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply