duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Pulis, Shawcross anlaşmasına imza atacak.

  • Listed: Mart 10, 2017 6:40 am

Description

Mevcut anlaşmasını yürütmek için 18 ay geçiren Shawcross, Manchester United, Liverpool ve QPR’ye yapılan bir hareketle bağlantılıydı. Yeni bir altı yıllık sözleşme teklif edildi ve Cumartesi günkü West Brom’da kazanmasının ardından Potters’tan ayrılmak istemediğini belirtti.
25 yaşındaki görüntüleri bu sezon İngiltere takımına da girerek geçen ay Stockholm’de İsveç’e karşı giriş yaptı. Pulis şunları söyledi: “Sanmıyorum (Shawcross’un sözleşmesi) çok fazla sorun olacak.”
Noel’in imzalayip kabul edip edeceğini sordu ve şunları söyledi: “Bundan önce yapılacak, sanırım sorun ayakta kalmaya devam ediyor ve onu yön değiştirmeye devam ediyor. Taşınmak için karakter.
Ryan, “Bu, Ryan için büyük bir sözleşme ve kulüpte de büyük bir anlaşma” dedi. “Her iki partinin de mutlu olduğundan emin olmalıyız ve demirden çıkarmamız gereken küçük şeyler var. uzak.
“Kulübümüze bakarsanız (Asmir) Begovic, Marc Wilson, (Steven) Nzonzi ve Ryan’da seçkin dört genç oyuncu var Ryan’ın kulüple birlikte büyüyecek olan grubun bir parçası olmasını kesinlikle istiyoruz.”
Shawcross şunları söyledi: “Görüşmeler devam ediyor, mutluyum, kulüp mutlu, sadece bunlardan biri, bu sözleşmelerin zaman alıyor … Onlara kalmak istediğimi söyledim. Sonuçta, menajerime ve kulüpime kalmış. Bunu çözmek için çok fazla ilgilenmedim, onlara bıraktım Ona ​​sıralandığında size söyleyeceğim.
Anlaşmanın ilke olarak kabul edilip edilemediğini sordu ve ekliyor: “Hayır, henüz çok uzak değiliz – ancak asıl şey kalmak istemek ve beni tutmak istedikleridir. Her şeyden önce gerçekleşmesi umulur, umarım hepsi sıralanır. ”
Shawcross, Pulis’in Stoke’la kalmak için kilit neden olduğunu itiraf etti. Dedi ki: “Kalmak istediğim temel sebep gaffer, burada geçirdiğim zamanlarda bana çok iyi davrandı ve genç yaşta kendimi kaptana çevirdi.
“Ona burada kalmak istediğimi söyledim, her sene beni iyileştirdiğini düşünüyorum ve beni İngiltere kadrosuna sokmuştu, çünkü bu benim için bir hedefti. Stoke oyuncusu İngiltere takımına girebileceğini gösterdi, öyle oldu Bir sorun daha önce. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply