duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

PC Rathband’ın ölümüyle ilgili suçluluk duygusu

  • Listed: Mart 20, 2017 6:01 am

Description

Yine de, deli silahşör Raoul Moat’a kendi hayatını sürdürememden asla vazgeçmeyeceğini söylemişti.
PC Rathband’ın Blue Lamp Vakfı hayırseverinin patronu olan Ejderhalar Den Yıldızı Duncan Bannatyne, arkadaşının yüzünde vurulmanın büyük bedensel ve zihinsel zahmetine rağmen, deli tiryakisi tarafından kör bırakılmasına rağmen, asla intiharı düşünmeyeceğine söz verdiğini söyledi.
“Ben, ‘Bunu asla yapmazdınız, değil mi?’ Ve dedi ki, ‘Hayır memnuniyetsizlikten vazgeçmeyeceğim,’ diye itiraz etti girişimci.
“Onu hayal kırıklığına uğrattığımı hissediyorum, biraz suçlu hissediyorum. Keşke onunla konuştum ve onu daha çok ziyaret etmeye geldim.
“Ancak, daha fazla destek alabileceğini bilmiyorum.”
Polis, Çarşamba akşamı verdiği refahtan dolayı korkuların artması üzerine, Northumberland’daki Blyth’teki iki evinin 44 yaşındaki babasına girdi.

    PC Rathband, ölümünden hemen önceki günlerde Twitter’da endişe verici bir dizi mesaj yayınlamıştı. Pazartesi günü Avustralya’daki bir tatilten dönen trafik görevlisi “RIP PC Rathband” yazdı ve “görüşümü, işimi, eşim ve evliliğimi kaybetti” ve “çocuklarımıza veda” edeceğini söyledi.
Geçen yılın Eylül ayında ayrıldığı karısı Kath’a (41) ait 20 yıllık evliliğinin çöküşünden giderek karışıklık yaşıyordu.
Dün başlarında dün PC Rathband’in ikiz kardeşi Darren, Avustralya’daki evinden İngiltere’ye geldi ve aileleri, Kıbrıs’taki evlerinden uçan Keith ve Marilyn’le buluştu.
Staffordshire’daki küçük kızkardeşi Debbie’nin evinde toplandıklarında, trajediye ilişkin soruşturma, North Northlandland’ın koronalı Eric Armstrong tarafından açıldı.

    PC Rathband’ın evine giren polis memurlarından birinin korkuluklara yapışmış uzun bir materyalden asılı “karanlık bir şekil” gördüğünü duydu. Emekli trafik görevlisi Keith Lamb, Blyth’daki soruşturmada PC Rathband’in vücudunu Wansbeck Bölge Hastanesinde teşhis ettiğini söyledi. Şu anda bir vekil amirin subayı olan Bay Lamb, PC Rathband’ın Newcastle’daki devriyelerdeki eski meslektaşıydı.
Evde çalışan ofis patoloğu Dr. Nigel Cooper, ölüm nedeni asıldığı için boynuna baskı uygulandığını söyledi.
Soruşturmayı yürüten Bay Armstrong, “Bu, PC Rathband ailesinin ve onu tanıyan herkesin üzücü bir olayı” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply