duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

FA Cup: Şimdi Crawley dev öldürmeyi istemiyor

  • Listed: Mart 21, 2017 1:01 am

Description

Bu sefer Crawley Kasabası üzgünlüğün kurbanları olma konusunda tedbirli olacak. Steve Evans, geçtiğimiz sezonun yükselişini takiben Ligi İki’de ikinci olarak, Isthmian League Division One North’un Redbridge’e ev sahipliği yapıyor – yarışmada en düşük sıralamayla ayrılan takım.
Müdür Evans, dikkatleri çekiyor – ve daha fazlasını istiyor. “FA Cup, şoklarla ilgilidir ve insanlar Pazar sabahı gazetelerine baktığında yarışmada üç veya dört rahatsızlığı olacaktır” dedi. “Kendimizi uyguladığımızdan emin olmalıyız, yoksa onlardan biri olacağız.
“Oyuncularımızı en üst düzeyde bir kulüp oynuyor gibi hazırlamaktan fazlasını yapamayız. Redbridge, Old Trafford – kusursuz bir şekilde tedavi edildiğimiz şekilde tedavi edilecektir. Umarız günlerinin tadını çıkarırlar, sonuç da olmaz. ”
Redbridge, taksi şoförü Patron Terry Spillane’in yaptığı altı tur boyunca, Eylül ayının başından bu yana ilerledi. Dedi ki: “Bu bizim için büyük bir beraberlik, Manchester City League Two karşı oynuyorlar ve şu an uçuyorlar.

    “Bu hayatımızın en büyük maçı, kulüp tarihinin en büyüğü ve bunu gerçekten dört gözle bekliyoruz.”
12 ay önce Evans’ınkine benzer kelimeler. Önyükleme diğer ayağının dışında.
Konferans Güney tarafında Chelmsford City, 12 maçta – bir kulüp rekorunda yenilmediği için formun pencereden çıktığını söyleyen fincan atasözünü onaylamayı umuyor.
Lig Two’li ziyaretçiler Macclesfield, son altı maçtan sadece birini kazandı ve Chelmsford patronu Glenn Pennyfather şunları söyledi: “Macclesfield parlak bir çalışma yapmıyor ve fincan kravat içinde olduklarını bilecekler.
“Kazanmak durumdayız. Kazanmamız beklenmemekle birlikte, yaparsak kahramanlar doğar. Ben açgözlü bir menajerim ve her maçı kazanmak istiyorum “dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply