duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Broad, İngiltere’ye uzanıyor.

  • Listed: Mart 15, 2017 9:01 am

Description

Sadece bir zafer, nakavt evrelerini ilerletme ve Sri Lanka’nın daha sonra Batı Bağımsız Devletler’i Pallekele’de yenmesi için makul olasılıklar vereceği anlamına gelir – şimdiye kadar kazandıkları tek Uluslararası Kriket Konseyi ödülünü savunma girişimleri sona erecektir.
İngiltere’nin en üst düzey düzenbaz oyuncuları, bu kararlı gerçeklerin yanı sıra, kaptanı Stuart Broad’den konuşmalarını bekleyebilirler: “Yapmamız gereken şey, erken wicket’leri kaybetmekten vazgeçmektir. Her zaman aynı kişi değildi; Üçüncü oyunda oynadığımız her oyunda ilk birkaçında yer aldık – bu yeterince iyi değil, bu gerçekten zarar verebilir. ”
Her iki Alex Hales de – Perşembe günü Batı Hint Adaları aleyhinde yapılan 15 yenilgi yenilgisinde – ve daha önce açılış ortağı Craig Kieswetter önemli katkılar yapmış olsalar da, birlikte oynamak yerine kendi sıralarında yaptıklarını söylediler.
Broad, İngiltere’nin Batı Hint Adaları’nın ana blasteri Chris Gayle’den öğreneceğine inanıyor.
“Dünyanın en iyi forvet oyuncusunu Chris Gayle’de izliyorsunuz – asla bir topdan çıkmıyor, öyle değil mi?” Dedi. “Birazcık bakışı var, ameliyathaneyi değerlendiriyor … sonra patlıyor.
“Sanırım henüz tam olarak anlamadık, fakat bu maçta doğruyu anlamamız önemli.
“Biraz daha fazla sorumluluk almalı ve wicket’leri korumamız lazım – özellikle ilk başta – çünkü biz çıkmadığımız gibi değil.Bunun ilk sırasındaki bazı kararlar çok zayıftı”.
Bununla birlikte, geniş, onun ikna ettiği oyuncuları daha kolay kazanamayacak.
“İnsanları desteklemek için bir mümin değilim ve işi yapacağına inandığınız oyuncuları siz seçersiniz” dedi. “Zorunlu kazanma oyunlarında, kendine güvenen ve bu işi yapabileceğinden emin olduğunuz adamlara ihtiyacınız var … Bu oyunu kazanabileceğine inandığınız adamlara ihtiyacınız var, bu bir zorunluluk-kazan oyunu.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply